خانه کار,آگهی استخدام,نیازمندیهای,کار در منزل,کاریابی,کسب و کار اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی
خانه کار,آگهی استخدام,نیازمندیهای,کار در منزل,کاریابی,کسب و کار اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی


آماده ای؟ اول این کار را بکن

 

سلام دوستان

به کاری هست که حتما باید پیش از شروع هر تصمیمی در کار یا زندگی(تصمیم جزیی یا کلی) انجامش داد.

.

به نظر شما قبل از انجام هر کاری چه باید کرد؟

.

مثلا بخوایم تغییری در شغلمان ایجاد کنیم یا تصمیمی برای زندگی مون بگیریم مثلا ازدواج کنیم یا بچه بیاریم یا حتی تغییر کوچیکی در زندگی میخوایم اجرا کنیم.

.

به نظر شما چی کار کنیم که حتما عاقبت خوشی از این تغییر بببینیم و حتما موفق بشیم .

.

همچنین چی کار کنیم که توی زندگی و تصمیماتمون همیشه بهترین باشیم؛ زمین نخوریم و اگر زمین هم خوردیم، همین شکست باعث رشدمون بشه

.

به هر صورت میخوام این مقاله با کاری آشنا تون کنم که اگر پیش از هر تصمیمی انجامش بدیم در اون کار موفق تر هستیم.

اون هم اینه:

.

میخوام شروع کنم

.

آماده اید؟

.

.

شرط کردن با عالَم

.

این حالا یعنی چی ؟

یعنی عالم و تمام جهان شعور دارد و میفهمد که ما اسمش را خدا میگذاریم.

.

.

یعنی بگیم ای خدا من تصمیم به انجامش گرفتم بقیه اش با تو ، به تو میسپارمش ، تو مدیریتش خود ، از تو کمک میخواهم ، نمیخوام خودم همه کاراش را انجام بدم ، هر جور که صلاح من هست خودت مدیریتش کن ، تو کاری کن که آسون بشه مراحلش ، تنهام نزار ، نزار سرم را کلاه بزارن ، نزار شکست بخورم …

.

شرط کردن با جهان

.

دوستان به نظر من و تجربیاتم بهتون میگم که خیلی موثره. جهان گوش داره  و دوست داره که ازش کمک بخوایم و خودمون را همه کاره ندونیم.

و واقعا هم جواب میده

.

.

.

بعضی دعاها دقیقا برای همین موضوع نوشته شده که اجمالن معنی شون اینه که:

ای خدا؛ تو کسی هستی که اگر با کمک تو کارم را شروع کنم اون کار به بهرین شیوه انجام میشه و بهترین عاقبت را خواهد داشت و بدی های اون کار از بین خواهد رفت.

کاری کن که تو کارم موفق باشم.

تمام مراحل کار سریع و راحت انجام بشه

زود به سود بشینه کارم

و مشکلی پیش نیاد.

به فارسی هم میشه گفت اما اگر عربیش را خواستی (چون کامل تره) اینجا برات میزارم.

متن راز و نیاز پبش از انجام کار

اللّٰهُمَّ إِنَّ خِیَرَتَکَ فِیمَا اسْتَخَرْتُکَ فِیهِ تُنِیلُ الرَّغائِبَ، وَتُجْزِلُ الْمَواهِبَ، وَتُغْنِمُ الْمَطالِبَ، وَتُطَیِّبُ‌الْمَکاسِبَ، وَتَهْدِی إِلَىٰ أَجْمَلِ الْمَذَاهِبِ، وَتَسُوقُ إِلَىٰ أَحْمَدِ الْعَوَاقِبِ، وَتَقِی مَخُوفَ النَّوَائِبِ . اللّٰهُمَّ إِنِّی أَسْتَخِیرُکَ فِیما عَزَمَ رَأْیِی عَلَیْهِ، وَقادَنِی عَقْلِی إِلَیْهِ، وَسَهِّلِ اللّٰهُمَّ فِیهِ مَا تَوَعَّرَ، وَیَسِّرْ مِنْهُ مَا تَعَسَّرَ، وَاکْفِنِی فِیهِ الْمُهِمَّ، وَادْفَعْ بِهِ عَنِّی کُلَّ مُلِمٍّ، وَاجْعَلْ یَا رَبِّ عَوَاقِبَهُ غُنْماً، وَمَخُوفَهُ سِلْماً، وَبُعْدَهُ قُرْباً، وَجَدْبَهُ خِصْباً . وَأَرْسِلِ اللّٰهُمَّ إِجابَتِی، وَأَنْجِحْ طَلِبَتِی، وَاقْضِ حاجَتِی، وَاقْطَعْ عَنِّی عَوَائِقَها، وَامْنَعْ عَنِّی بَوَائِقَها . وَأَعْطِنِی اللّٰهُمَّ لِواءَ الظَّفَرِ وَالْخِیَرَهَ فِیمَا اسْتَخَرْتُکَ، وَ وُفُورَ الْمَغْنَمِ فِیما دَعَوْتُکَ، وَعَوائِدَ الْإِفْضالِ فِیما رَجَوْتُکَ، وَاقْرِنْهُ اللّٰهُمَّ بِالنَّجاحِ، وَخُصَّهُ بِالصَّلاحِ، وَأَرِنِی أَسْبابَ الْخِیَرَهِ فِیهِ واضِحَهً، وَأَعْلامَ غُنْمِها لائِحَهً، وَاشدُد خِناقَ تَعْسِیرِها، وَانْعَشْ صَرِیعَ تَیْسِیرِها، وَبَیِّنِ اللّٰهُمَّ مُلْتَبَسَها، وَأَطْلِقْ مُحْتَبَسَها، وَمَکِّنْ أُسَّهَا، حَتَّىٰ تَکُونَ خِیَرَهً مُقْبِلَهً بِالْغُنْمِ، مُزِیلَهً لِلْغُرْمِ، عاجِلَهً لِلنَّفْعِ، باقِیَهَ الصُّنْعِ، إِنَّکَ ولِی المَزِیدِ، مُبْتَدِئٌ بِالْجُودِ.

خدایا! اگر تو برایم انتخاب کنی آدمی را به آرزوهایش میرسد، و عطاها و بخششها را زیاد میشود، و خواسته‏ ها را جامه‏ عمل پوشانده، و کارها را پاکیزه میگردد، و انسان را به بهترین راه‏ها و به بهترین نتایج رهنمون می‏سازد، او را از حوادث ترسناک محافظت می‏کنی.
خدایا! در آنچه تصمیم بر آن قرار گرفته و عقلم مرا بدان راه رهبری می‏کند از تو طلب خیر می‏کنم، پس خدایا سختیهایش را آسان، و مشکلاتش را مبدل به سهولت نما، و امور مهم آن را کفایت، و هر رنج را از من دور کن، و پروردگارا پایان آن را بهره دهنده، و ترسش را ایمنی‏ بخش، و دورش را نزدیک، و خشکی اش را به سرسبزی تغییر بده، و خدایا جوابم بده و خواستم را تحقق بخش، و حاجتم را بده، و مشکلاتش را از بین ببر، و سختیهایش را از من دور کن.
و خدایا پرچم یاری ات را همراه با خیر و برکت بر من فرود آور، و بهره‏ های فراوان و عطاهای بسیار به من ارزانی دار، خدایا موفقم کن، و آن را به صلاح قرار ده، و اسباب خیر و نشانه‏های پیروزی را در آن به من بنمایان، و گلوی سختیهایش را ببند و آسانش کن.
خدایا! و پوشیدگیهای آن را روشن، و بازداشت شده‏اش را رها ساز، و بنیانش ر ا محکم کن، تا از این کار غنیمتی ببریم، و زیانی نداشته باشد، و سود و نفعش به زودی برسد و همیشه ماندگار باشد، به درستی که تو، جود و سخاوتت را بدون درخواست، ارزانی می‏داری.
برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید